نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خیانت همسر

1454
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

خیانت همسر

سلام دوستان
    بنده حدود سه الی چهار سال ازدواج کردم با همسرم زندگی خوبی داریم ..البته مشکلاتی هم داشتیم ولی با این وجود بازم کنار هم هستیم تا ابنکه متوجه شدم شوهرم یه مدته ناراحته ...اخلاق و رفتارش یه جور شده مثلا کمتر حرف میزد تا اینکه خودش سر قصه رو باز کرد ..گفت قبل از ازدواج با من دختری رو دوس داشته ولی خانوادش مخالفت کردن ...و خودش هم زیاد پیگیر نشده ...و اون خانم هم ازدواج کردن ..البته قبل ار عقد ما شوهرم گفت باهاش پیامکی در ارتباط بودن ولی چون قول ازدواج بمن دادن دیگه اداامه ندادن ...تا اینکه الان سر و کله این خانم پیدا شده...ایشون هم ازدواج کردن و یه دختر دارن ..ولی زندگی خوبی ندارن و شوهرشون ادم خوبی نی ...و گفتن مجبور به ازدواج شدن ... واین موارد رو برا شوهرم گفته حالا شوهرم عذاب وجدان گرفته...و ناراحته ..میگه من باعث بدبختیش شدم ...همش حرفای ناامید کننده میزنه...منم ناراحتم نمیدونم چکار کنم احساس میکنم شوهرم در حقم طلم کرده ...اینا رو بهم نگفته...ولی اون میگه منو خیلی دوس داره و برام کم نمیداره ...ولی یه وقتایی میگه حاصری اونو در کنارت قبول کنی ...یا به شوخی میگه زن دوم میگیرم ....چکار کنم نمیتونم بیتفاوت باشم لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان زندگی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده حدود سه الی چهار سال ازدواج کردم با همسرم زندگی خوبی داریم ..البته مشکلاتی هم داشتیم ولی با این وجود بازم کنار هم هستیم تا ابنکه متوجه شدم شوهرم یه مدته ناراحته ...اخلاق و رفتارش یه جور شده مثلا کمتر حرف میزد تا اینکه خودش سر قصه رو باز کرد ..گفت قبل از ازدواج با من دختری رو دوس داشته ولی خانوادش مخالفت کردن ...و خودش هم زیاد پیگیر نشده ...و اون خانم هم ازدواج کردن ..البته قبل ار عقد ما شوهرم گفت باهاش پیامکی در ارتباط بودن ولی چون قول ازدواج بمن دادن دیگه اداامه ندادن ...تا اینکه الان سر و کله این خانم پیدا شده...ایشون هم ازدواج کردن و یه دختر دارن ..ولی زندگی خوبی ندارن و شوهرشون ادم خوبی نی ...و گفتن مجبور به ازدواج شدن ... واین موارد رو برا شوهرم گفته حالا شوهرم عذاب وجدان گرفته...و ناراحته ..میگه من باعث بدبختیش شدم ...همش حرفای ناامید کننده میزنه...منم ناراحتم نمیدونم چکار کنم احساس میکنم شوهرم در حقم طلم کرده ...اینا رو بهم نگفته...ولی اون میگه منو خیلی دوس داره و برام کم نمیداره ...ولی یه وقتایی میگه حاصری اونو در کنارت قبول کنی ...یا به شوخی میگه زن دوم میگیرم ....چکار کنم نمیتونم بیتفاوت باشم لطفا راهنمایی کنید
    سلام خانم
    من چند نکته رو عرض می کنم فکر می کنم مفیده.
    اول، مطلقا زیر بار این حرفها که زن دوم و چی و چی نرید؛ معنی نداره کسی سر هوسرانی زن دوم بگیره(زن دوم برا شرایط خیلی خاصه).
    دوم، ایشون هیچ ظلمی به اون خانم نکرده که باش ازدواج نکرده، هر کس مالک جسم و روح خودشه؛ در واقع ما امانتدار جسم و روح خودمونیم و تصمیم میگیریم اون رو در اختیار کی بذاریم که الان همسرتون در اختیار شماست.
    سوم، شدهر شما قبلا به اون خانم ظلم نکرده اما الان که با اون رابطه داره دست کم به چهار نفر داره ظلم میکنه، اون خانم، شوهرش، دخترش، شما.
    چهارم، این موضوع در برخی زنها رخ میده که بعد از بچه دار شدن از شوهرشون متنفر میشن و به عشقهای قدیمی توهم پیدا می کنن؛ من حدس می زنم چون با همسرش مشکل پیدا کرده اومده سراغ همسرتون.
    پنجم، اگه این رابطه ادامه پیدا کنه اون خانم از همسرش جدا میشه و قطعا شوهر شما ناگزیر به رابطه با او میشه.
    ششم، اگه پیشنهاد کرد با اون خانم صحبت کنید مطلقا زیر بار نرید.
    یه توصیه هم می کنم شاید تند به نظر برسه ولی حتما عمل کنید؛ به هر طریقی شده رابطه شونو قطع کنید و نذارید همسرتون ارتباطشو با اون فرد ادامه بده.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ماجراجو : 09-18-2019 در ساعت 03:16 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

من الان پیج اینستا این خانم رو پیدا کردم ولی شوهرم فهمیده بهم گفت اگه بهش پیام بدی نگاهت هم نمیکنم..ایشون تو اینستا فعالن ...چند تا عکس های که شوهرم تو پیج داشتبرمیداره میذاره...شوهرم بهم گفت یهبار رفته دیدش ولی اومد بهم گفت که رفتهدیدش و اون خانم بهش از کل زندگیشو مشکلاتش گفته و گفته عذاب وجدان داره که وارد زندگیما شده و کلی عذر خواهی کرده...تازه شوهرم گفت دلش براش میسوزه و چیزی بیش از این نیست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

الان حس میکنم بین من و شوهرم فاصلس...حس میکنم دوسش ندارم مث سابق ....میخام ازشدور باشم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

کسی نیست راهنماییکنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

به تازگی متوجه شدم شوهرم به اون خانم پیام میده نمیدونم به روش بیارم یا نه ...چطوری حلش کنم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر و راه برخورد با اونو اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد